Olemme osa Coronariaa

Terapeutit

Fysioterapia Espoo

Marianne Rautakorpi

Fysioterapeutti
NDT
0400-831 754
marianne.rautakorpi@
 coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Arja Ropponen-Hälvä

Fysioterapeutti, KM
NDT, Bobath -vauvaterapiakoulutus
050-570 5565
arja.ropponen-halva@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Riitta Sulander

Fysioterapeutti, työnohjaaja
NDT, Bobath- ja vauvaterapiakoulutus
050-5658 213
riitta.sulander@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Tarja Suomela

Fysioterapeutti
NDT, Bobath-
ja vauvaterapiakoulutus
040-5155 560
tarja.suomela@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Eva Teijonsalo

Fysioterapeutti
040-7635065
eva.teijonsalo@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Hanna Vitikka

Äitiyslomalla
Fysioterapeutti
NDT
040-579 7666
hanna.vitikka@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Fysioterapia Helsinki & Vantaa

Pauliina Aarnio

Fysioterapeutti, AMK
NDT, Bobath- ja vauvaterapiakoulutus
050-341 2036
pauliina.aarnio@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Fysioterapia Vantaa

Katariina Nyyssölä

Fysioterapeutti
NDT, Bobath-
ja vauvaterapiakoulutus
040-515 6371
katariina.nyyssola@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Nita Tolvanen

Fysioterapeutti
NDT, Bobath-
ja vauvaterapiakoulutus
0400-989 542
nita.tolvanen@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Musiikkiterapia Espoo

Päivi Saukko

Musiikkiterapeutti
FT, psykologi
040-5773 671
paivi.saukko@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Puheterapia Espoo

Marjo Asikainen

Puheterapeutti,
FM
040-1749979
marjo.asikainen@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Elsa Girod

Äitiyslomalla
Puheterapeutti, FM
040-777 7945
elsa.girod@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Ranja Hassinen

Puheterapeutti,
FM
044-3270658
ranja.hassinen@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Päivi Holappa

Puheterapeutti, FM
040-570 6061
paivi.holappa@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Ulla Kataja

Puheterapeutti, FM
040-5279199
ulla.kataja@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Pia Kujansuu

Puheterapeutti, FM
040-722 7902
pia.kujansuu@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Asta Lempinen

Puheterapeutti
045-699 8838
asta.lempinen@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Laura Oinonen

Puheterapeutti, FM
050-3543256
laura.oinonen@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Eveliina Partanen

Äitiyslomalla
Puheterapeutti, FM
045-212 1677
eveliina.partanen@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Ingemo Sahlström

Talterapeut/Puheterapeutti, FM
puh. 050-542 3948
ingemo.sahlstrom@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Marja Santapukki

Puheterapeutti, FM
puh. 050-491 3128
marja.santapukki@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Leena Turunen

Puheterapeutti, FM
044-570 3709
leena.k.turunen@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Pauliina Väänänen

puheterapeutti,
FM
050-347 3745
pauliina.vaananen@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Puheterapia Helsinki & Vantaa

Kirsi Airio

Puheterapeutti,
FM
040-755 3829
kirsi.airio@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Johanna Ihalainen

Puheterapeutti
FM
044-235 6129
johanna.ihalainen@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Kaisa Ijas

Puheterapeutti
FM
040-733 1835
kaisa.ijas@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Elvira Kaiser

Talterapeut/
Puheterapeutti,
040-7401175
elvira.kaiser@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Annina Manninen

Puheterapeutti
FM
050-549 8544
annina.manninen@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Annika Nummela

Puheterapeutti
FM
045-6691533
annika.nummela@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Eeva Palin

Puheterapeutti,
FM
045-113 0355
eeva.palin@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Elina Parkkari

Puheterapeutti
FM
050-365 6930
elina.parkkari@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Pirita Heikkinen

Puheterapeutti,
FM
040-825 5908
pirita.heikkinen@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Mia Satukangas

Puheterapeutti
FM
040 552 5341
mia.satukangas@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Tiina Vaaraniemi

Puheterapeutti
FM
040 587 02 73
tiina.vaaraniemi@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Puheterapia Vantaa

Sisse Godt

Puheterapeutti,
FM
041-319 0394
sisse.godt@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Kirsi Hornborg

puheterapeutti,
FM
050-300 0366
kirsi.hornborg@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Kirsi-Marja Häkli

Puheterapeutti
FM
041-5079177
kirsi-marja.hakli@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Kirsi Kaisamatti

Kirsi Kaisamatti
Puheterapeutti, FM
050-353 3231
kirsi.kaisamatti@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Katariina Kanninen

Puheterapeutti
FM
050-525 3992
katariina.kanninen@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Maija Korpelainen

Maija Korpelainen
Puheterapeutti, FM
040-139 9277
maija.korpelainen@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Anna Koskela

Puheterapeutti
FM
045-1311385
anna.koskela@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Anna Kulmala

Puheterapeutti
FM
050-575 4849
anna.kulmala@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Annamari Levanto

Puheterapeutti
FM
044 – 239 3292
annamari.levanto@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Maija Lukkarinen

Äitityslomalla
Puheterapeutti
FM
040-5850366
maija.lukkarinen@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Anni Ruokonen

Puheterapeutti
FM, NLP practitioner
040-820 3312
anni.ruokonen@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Saara Savuoja

Äitiyslomalla
Puheterapeutti, FM
045-174 3936
saara.savuoja@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Toimintaterapia Espoo

Oili Alasalmi

Toimintaterapeutti
(AMK), NDT
050-512 5495
oili.alasalmi@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Henrika Backman

Ergoterapeut/Toimintaterapeutti
AMK, NDT
040-736 6947
henrika.backman@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Jaana Lagercrantz

Toimintaterapeutti
LTO
040-5266 479
jaana.lagercrantz@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Mirja Linjama

Toimintaterapeutti, SI
Työnohjaaja, STOry
040-5124 118
mirja.linjama@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Katarina Machi

Toimintaterapeutti
AMK
044-528 1127
katarina.machi@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Toimintaterapia Helsinki & Vantaa

Sanna Punju

Toimintaterapeutti
AMK
050-587 0310
sanna.punju@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Harriet Tergujeff

Toimintaterapeutti
AMK
050 339 5147
harriet.tergujeff@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Toimintaterapia Vantaa

Petra Enroth

Toimintaterapeutti
Kuntoutus YAMK
040 – 719 5164
petra.enroth@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Piia Pouhula

Toimintaterapeutti
AMK
040-510 7545
piia.pouhula@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Anne Ruotsalainen

Toimintaterapeutti
AMK
050-463 5511
anne.ruotsalainen@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin

Sonja Sivonen

Äitiyslomalla
Toimintaterapeutti
AMK
040-722 6682
sonja.sivonen@coronaria.fi

Tutustu terapeuttiin