Terapeutit

Fysioterapia Espoo

Eija Helminen

Fysioterapeutti
Johtaja, työnohjaaja
NDT, OPT4, lasten fysioterapian erikoisasiantuntija
0400-703 571
eija.helminen@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Marianne Rautakorpi

Fysioterapeutti
NDT
0400-831 754
marianne.rautakorpi@terapeija.fi

 

Tutustu terapeuttiin

Arja Ropponen-Hälvä

Fysioterapeutti, KM
NDT, Bobath -vauvaterapiakoulutus
050-570 5565
arja.ropponen-halva@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Riitta Sulander

Fysioterapeutti, työnohjaaja
NDT, Bobath- ja vauvaterapiakoulutus
050-5658 213
riitta.sulander@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Tarja Suomela

Fysioterapeutti
NDT, Bobath-
ja vauvaterapiakoulutus
040-5155 560
tarja.suomela@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Hanna Vitikka

Fysioterapeutti
NDT
040-579 7666
hanna.vitikka@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Fysioterapia Helsinki & Vantaa

Pauliina Aarnio

Fysioterapeutti, AMK
NDT, Bobath-terapiakoulutus
050-341 2036
pauliina.aarnio@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Reetta Tuomisto

Fysioterapeutti
NDT, Bobath kouluttaja
040-529 3601
reetta.tuomisto@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Fysioterapia Vantaa

Johanna Holma

Fysioterapeutti
NDT, Bobath-  ja vauvaterapiakoulutus
044-975 4109
johanna.holma@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Katariina Nyyssölä

Fysioterapeutti
NDT, Bobath-
ja vauvaterapiakoulutus
040-515 6371
katariina.nyyssola@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Nita Tolvanen

Fysioterapeutti
NDT, Bobath-
ja vauvaterapiakoulutus
0400-989 542
nita.tolvanen@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Musiikkiterapia Espoo

Päivi Saukko

Musiikkiterapeutti
FT, psykologi
040-5773 671
paivi.saukko@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Psykoterapia Helsinki

Marjo Valtonen

Psykoterapeutti
040-536 0534
marjo.valtonen@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Puheterapia Espoo

Pauliina väänänen

puheterapeutti,
FM
050 3473745
pauliina.vaananen@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Marjo Asikainen

Puheterapeutti,
FM
040-1749979
marjo.asikainen@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Elsa Girod

Äitiyslomalla
Puheterapeutti, FM
040-777 7945
elsa.girod@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Ranja Hassinen

Puheterapeutti, FM
044-3270658
ranja.hassinen@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Päivi Holappa

Puheterapeutti, FM
040-570 6061
paivi.holappa@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Riina Ilomäki

Puheterapeutti
040-576 4725
riina.ilomaki@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Emelie Johansson

Talterapeut/Puheterapeutti, FM
040-741 4894
emelie.johansson@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Katja Koski

Puheterapeutti
040-722 2280
katja.koski@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Pia Kujansuu

Äitiyslomalla
Puheterapeutti, FM
040-722 7902
pia.kujansuu@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Asta Lempinen

Puheterapeutti
045-699 8838
asta.lempinen@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Hannele Merikoski

Puheterapeutti
050-5290 137
hannele.merikoski@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Laura Oinonen

Puheterapeutti, FM
050-3543256
laura.oinonen@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Eveliina Partanen

Puheterapeutti, FM
045-212 1677
eveliina.partanen@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Emilia Rounioja

Puheterapeutti
050-539 0770
emilia.rounioja@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Ingemo Sahlström

Talterapeut/Puheterapeutti, FM
puh. 050-542 3948
ingemo.sahlstrom@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Marja Santapukki

Puheterapeutti, FM
puh. 050-491 3128
marja.santapukki@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Leena Turunen

Puheterapeutti, FM
044-570 3709
leena.turunen@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Virpi Varpela

Puheterapeutti
040-5270 535
virpi.varpela@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Puheterapia Helsinki & Vantaa

Kirsi Airio

Puheterapeutti,
FM
040-755 3829
kirsi.airio@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Johanna Heikkilä

Puheterapeutti
FM
044-0841510
johanna.heikkila@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Johanna Ihalainen

Puheterapeutti
FM
044-235 6129
johanna.ihalainen@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Kaisa Ijas

Puheterapeutti
FM
040-733 1835
kaisa.ijas@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Annina Manninen

Puheterapeutti
FM
050-549 8544
annina.manninen@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Annika Nummela

Puheterapeutti
FM
045-6691533
annika.nummela@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Eeva Palin

Puheterapeutti,
FM
045-113 0355
eeva.palin@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Elina Parkkari

Puheterapeutti
FM
050-365 6930
elina.parkkari@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Pirita Rantala

Puheterapeutti,
FM
040-825 5908
pirita.rantala@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Mia Satukangas

Puheterapeutti
FM
040 552 5341
mia.satukangas@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Cecilia Silfver

Talterapeut/Puheterapeutti
FM
040-164 5564
cecilia.silfver@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Tiina Vaaraniemi

Puheterapeutti
FM
040 587 02 73
tiina.vaaraniemi@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Marjo Valtonen

Puheterapeutti
FM
040-536 0534
marjo.valtonen(a)terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Puheterapia Vantaa

Elisa Jaakola

puheterapeutti,
FM
040 769 7918
elisa.jaakkola@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Sisse Godt

Puheterapeutti,
FM
045 – 211 7921
sisse.godt@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Kirsi-Marja Häkli

Puheterapeutti
FM
041-5079177
kirsi-marja.hakli@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Kirsi Kaisamatti

Kirsi Kaisamatti
Puheterapeutti, FM
050 353 3231
kirsi.kaisamatti@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Katariina Kanninen

Puheterapeutti
FM
050-525 3992
katariina.kanninen@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Maija Korpelainen

Maija Korpelainen
Puheterapeutti, FM
040 139 9277
maija.korpelainen@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Anna Kulmala

Puheterapeutti
FM
050-575 4849
anna.kulmala@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Annamari Levanto

Puheterapeutti
FM
044 – 239 3292
annamari.levanto@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Maija Lukkarinen

Äitityslomalla
Puheterapeutti
FM
040-5850366
maija.lukkarinen@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Anni Ruokonen

Puheterapeutti
FM, NLP practitioner
040-820 3312
anni.ruokonen@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Saara Savuoja

Puheterapeutti
FM
045-174 3936
saara.savuoja@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Johanna Tanskanen

Äitiyslomalla
Puheterapeutti, FM
050-367 6066
johanna.tanskanen@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Toimintaterapia Espoo

Oili Alasalmi

Toimintaterapeutti
(AMK), NDT
050-512 5495
oili.alasalmi@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Henrika Backman

Ergoterapeut/Toimintaterapeutti
AMK, NDT
040-736 6947
henrika.backman@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Jaana Lagercrantz

Toimintaterapeutti
LTO
040-5266 479
jaana.lagercrantz@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Mirja Linjama

Toimintaterapeutti, SI
Työnohjaaja, STOry
040-5124 118
mirja.linjama@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Katarina Machi

Toimintaterapeutti
AMK
044-528 1127
katarina.machi@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Toimintaterapia Helsinki & Vantaa

Sanna Punju

Toimintaterapeutti
AMK
050-587 0310
sanna.punju@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Harriet Tergujeff

Toimintaterapeutti
AMK
050 339 5147
harriet.tergujeff@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Toimintaterapia Vantaa

Petra Enroth

Äitiyslomalla
Toimintaterapeutti
Kuntoutus YAMK, NLP
040 – 719 51 64
petra.enroth@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Piia Pouhula

Toimintaterapeutti
AMK
040-510 7545
piia.pouhula@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Anne Ruotsalainen

Toimintaterapeutti
AMK
050 463 5511
anne.ruotsalainen@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin

Sonja Sivonen

Äitiyslomalla
Toimintaterapeutti
AMK
040-722 6682
sonja.sivonen@terapeija.fi

Tutustu terapeuttiin